Dans Atölyesi
 
Zeynep Tanbay Dans Atölyesi, 10 yıldır gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbul’un en önemli modern dans merkezine dönüştü.

Zeynep Tanbay Dans Projesi’nin çalışma mekânı olan Dans Atölyesi, profesyonel dansçılardan amatör dansçılara, çocuklardan yetişkinlere, modern dans eğitimi konusunda ilk tercih olmayı başardı.

Genç dansçılar için modern dans çalışmalarında ufuklarını genişletebilecek bir ana merkez olurken, ‘Açık prova’lar ve dersler sayesinde ZTDP ile birebir iletişime geçme fırsatını yaşadıkları platform oldu.

2008’den beri her yıl gerçekleşen ‘ztdp dansçıları’, topluluk dansçılarının yaratıcılıklarını ortaya çıkarabildiği, kendi özgün koreografi çalışmalarını sunduğu ve izleyici ile paylaşma fırsatı yakaladıkları, geleceğin koreograflarını yetiştirmek amacıyla çok önemli bir proje.

Dans Atölyesi, teknik ders, atölye çalışması ve söyleşi gibi etkinlikler için İstanbul’a gelen yabancı eğitmen ve koreografların uluslararası adresi haline geldi.
Dünyanın dört bir yanından Dans Atölyesi’nde ders vermek için Zeynep Tanbay’a  talepler gelmekte.

Zeynep Tanbay Dans Atölyesi hem Türkiye ve İstanbul’da, hem de uluslararası platformda kendine yer açmayı başarabilmiş, gerçek bir dans merkezine dönüştü.
 
 
Zeynep Tanbay Dans Projesi © 2012. All rights reserved.
powered by sinaps iletisim